Žákyně 6. a 7. tříd se zúčastnily krajského kola v házené

Dne 27. 4. 2023 se naše žákyně zúčastnily krajského kola v házené 6. a 7. tříd v Dolní Cerekvi. Tuto účast nám zaručilo vítězství v okresním kole.

Účastníky byly školy z Dolní Cerekve, Havlíčkova Brodu, Jihlavy – Seifertova a Jihlavy – O. Březiny.

V prvním zápase jsme poměřily síly s těžším soupeřem z Jihlavy – O. Březiny. Děvčata se velmi snažila, přesto jsme podlehly 3:10.

Další dva zápasy s Jihlavou – Seifertova a dále s Ledčí nad Sázavou nebyly nad naše síly. Bohužel jsme neproměnily plno šancí, děvčatům se nepovedly sedmimetrové hody, a tak jsme opět prohrály 3:6 a 4:8. Předvedly jsme dobré výkony, zejména gólmanky zaslouží pochvalu. Bohužel za Ledeč proti nám nastoupilo družstvo, ve kterém byla většina hráček, které se věnují registrované házené.

V posledním zápase jsme Havlíčkův Brod lehce přestřílely 11:2.

Celkově nám toto kolo vyneslo 4. místo.

Hráčky: Karolína Šabíková, Nikol Krejčí, Klára Pospíšilová, Klaudie Langová, Alexanda Urbánková, Beáta Michlíčková, Barbora Pařízková, Zdislava Syptáková

VIDEO ZE ZÁPASU